Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Pogoda na koniec listopada

Pogoda na koniec listopada

Pogoda na koniec listopada 2014

Początek listopada zapowiada się bardzo pogodnie, warto więc korzystać z ciepłej, słonecznej aury. W połowie listopada nadejdzie znaczne ochłodzenie, a jaka pogoda czeka nas pod koniec listopada 2014 roku?

Między 20 a 24 listopada czeka nas ocieplenie. Temperatura powietrza będzie wynosiła w ciągu dnia 3-6 stopni Celsjusza. Nocą można spodziewać się 1-3 stopni Celsjusza, przez te cztery dni nie powinny pojawiać się przymrozki. Nad ranem lokalnie może występować mgła. Od 25 listopada znów nastąpi ochłodzenie – do końca miesiąca nie spodziewajmy się temperatur wyższych niż 1-2 stopnie Celsjusza i zachmurzenia w ciągu dnia. Nocą temperaturą będzie utrzymywała się na poziomie -3 stopni. Po 25 listopada co noc mogą pojawiać się przymrozki. W ciągu dnia mogą pojawiać się lokalne opady deszczu, które jednak nie przekroczą kilku milimetrów na dobę. Po 20 listopada spodziewajmy się przelotnych lub lekkich opadów śniegu, który może oprószyć trawniki i spowodować, że na drogach pojawi się gołoledź. Najzimniejszym dniem miesiąca ma być 27 listopada. Pocieszeniem może być fakt, że lekkie ocieplenie pojawi się na początku grudnia.
Ludowe porzekadła zapowiadają, że deszczowy i zimny listopad zwiastuje zimę aż do kwietnia przyszłego roku. Miejmy nadzieję, że nie będzie tak źle, a pogoda najbliższej zimy nie będzie zbyt mroźna.

Sprawdź również:

Święta Wielkanocne -sprawdź pogodę
Początek maja - pogoda
Połowa maja - pogoda
Koniec maja - pogoda
Weekend majowy - pogoda
Weekend majowy - pogoda
Początek maja - pogoda
Pogoda na maja
Maj 2014 - pogoda

 


Głosuj (0)

pogodana 18:43:22 16/12/2014 [Powrót] KomentujStrona Główna

Zajrzało:1134

Księga Gości (0)
Dodaj do Księgi
Dodaj do Ulubionych

pogodana


Archiwum
2014
Grudzień


Ulubieni


Linki i stronki